Nadstandardní aktivity

Logopedická třída

Ve školce Štefánikova máme celou logopedickou třídu. Dětem se věnují dvě paní učitelky, které mají logopedické vzdělání. Ve třídě je snížený počet dětí a každému dítěti se logopedka individuálně věnuje aspoň 15 minut denně. Garantem správné logopedické péče je SPC v Uherském Hradišti.

Klub maminek

Klub maminek je určen pro děti, které nastoupí do MŠ během tohoto nebo následujícího školního roku. Děti si mohou spolu se svými rodiči v odpoledních hodinách pohrát ve třídě, seznámit se s novým prostředím a ochutnat odpolední svačinku.

Klub maminek probíhá každou středu – v lichém týdnu v MŠ Štefánikova, v sudém týdnu v MŠ Máj, vždy od 14.30 hod ve třídě Žabiček nebo Medvídků.

Angličtina pro nejmenší

Hodina probíhá vždy formou anglických her, písniček, básniček. Z hodin si děti odnáší materiály s anglickým textem. Každá hodina trvá 45 min a probíhá jednou týdně.

____________________________________________________________________________________________

Jógátky aneb „Hravá jóga s pohádkou“

Hravé pojetí pohybu s říkankou, pohádkou, písničkou i tancem, uvědomění si správného držení těla, nácvik správného dýchání. Každá lekce trvá 45 min a probíhá jeden týden v MŠ Máj a jeden v MŠ Štefánikova.