Platby a provoz

Platby

Úplata pro školní rok je 480,- Kč. Pro letní měsíce, kdy je provoz MŠ omezen nebo přerušen, se platí poměrná část úplaty, která je oznámena 2 měsíce předem. Osvobozené od úplaty jsou děti před nástupem do školy a ti, kteří pobírají hmotnou nouzi.

O prominutí úplaty může požádat rodič v případě, že jeho dítě školku nenavštívilo ani jeden den v měsíci. O polovinu úplaty v případě, že školku navštívilo méně jak 10 dnů v měsíci. Žádá se do 5. dne v následujícím měsíci. Žádost o prominutí úplaty si stáhněte z našich stránek a u vedoucí školní jídelny p. Květuše Stupňánkové ji odevzdejte. Platba probíhá předem bezhotovostně-inkasem nejpozději k 25. předcházejícího měsíce společně se stravným, ve výjimečných případech složenkou.

Číslo účtu pro zřízení inkasa: 1546031399/0800

Žádost o prominutí od úplaty ke stažení  zde.

Pracovní doba vedoucí školní jídelny:

MŠ Štefánikova

pondělí:      6.30 – 13.00 hod
středa:        7.00 – 15.30 hod
pátek:         6.30 – 13.00 hod

MŠ 1. máje

úterý:          6.30 – 15.00 hod
čtvrtek:       7:00 – 15:30 hod

Kontakt:

Květa Stupňánková

stupnankova.msbojkovice@uhedu.cz

Provoz

Obě mateřské školy jsou v provozu každý pracovní den od 6:15 hod do 16:15 hod. Výjimku tvoří období prázdnin, kdy bývá provoz obou škol omezen.

Dítě je možné přivést a vyzvednou kdykoliv během provozní doby. Vhodné však je dítě přivést nejpozději do 8:30 hod, aby si stačilo vyhrát. Předškolní děti pak do 8:00 hod.

Pokud dítě:

– odchází po obědě, můžete jej vyzvednou od 12:00 hod,

– zůstává v MŠ i na odpolední spánek, můžete jej vyzvednout od 14:30 hod  do 16:15 hod,

– pokud je to jen trochu možné, prosím, oznamte nám předem příchod a odchod dítěte, jestliže se jedná o neobvyklou dobu.

Dítě do mateřské školy přivádí a vyzvedávají jeho rodiče. Rodiče dítěte také mohou určit jiné osoby, které budou dítě přivádět/odvádět (např. babičku, dědečka) a je nutné uvést v evidenčním listě. Podmínkou však je, že toto nejdříve oznámí třídní učitelce. Nezletilý sourozenec může odvádět pouze na písemný doklad podepsaný zákonným zástupcem dítěte, který dovršil 10 ti let.