Projekty 2022/2023

Celé Česko čte dětem – Babička, dědeček do školky

Projekt „Babička a dědeček do školky“ spojuje tři generace – děti, rodiče a seniory. Umožňuje setkávání nejmladší a nejstarší generace a posiluje mezigenerační sdílení času, prostoru a předávání hodnot. Pravidelnými činnostmi v rámci projektu zavádíme nebo podporujeme tradiční a důležitý rituál předčítání v rodinách a přispíváme ke zvyšování čtenářské a jazykové gramotnosti dětí.

Vítání občánků

Naše mateřská škola spolupracuje také s úřadem města Bojkovice. Skupinka dětí z nejstarších tříd pod vedením svých paní učitelek přednáší a zpívá na vítání občánků již několik let.

DPS

V roce 2018 navázala naše mateřská škola spolupráci s Domovem pokojného stáří v Bojkovicích. Děti několikrát za rok potěší seniory přáníčkem, písničkami, básničkami, tanečkem nebo malým dárkem.

Ekoškolka